Motrat Mustafa - Malli i nanes

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

Video herunterladen

Aufrufe
960,942

KOMMENTARE

 • Zemra ju kendoft sa Kang prekse per te gjith ne qe Jena mergimtar epo i deshrojm prindit tan 🥲🥲🥲

  nicola niknicola nikVor 3 Stunden
 • Rrespekt

  arben huqiarben huqiVor 14 Stunden
 • Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

  niduoe streniduoe streVor 17 Stunden
 • 😢😢😢😢😢🤲🤲🤲🤲

  Maria DzezairiMaria DzezairiVor Tag
 • O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️

  Emily AnEmily AnVor Tag
 • Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪

  anna panna pVor 2 Tage
 • Super ju lumte goja

  Fredi_Company"Official"Fredi_Company"Official"Vor 2 Tage
  • shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

   niduoe streniduoe streVor 17 Stunden
 • Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

  opzz xsinopzz xsinVor 2 Tage
 • Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢

  Gona AhmetiGona AhmetiVor 3 Tage
  • 😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

   Emily AnEmily AnVor Tag
 • Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet

  Shqipëria TiranaShqipëria TiranaVor 3 Tage
  • Skkyyk

   Esmire BuduriEsmire BuduriVor Tag
 • Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare

  iljan iliiljan iliVor 4 Tage
  • 😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

   opzz xsinopzz xsinVor 2 Tage
 • Jfufm

  Mirimon KurtajMirimon KurtajVor 4 Tage
 • A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭

  Sheqere GjataSheqere GjataVor 4 Tage
 • 😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲

  Mirsada ImeriMirsada ImeriVor 5 Tage
  • 😭😭😭😭😭😭😭😭

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor 3 Tage
 • 😂😂😂

  mahir emurlimahir emurliVor 5 Tage
  • Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

   bodoti qwiubodoti qwiuVor 4 Tage
 • Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙

  Blinor MustafaBlinor MustafaVor 6 Tage
 • Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩

  Egzona QenajEgzona QenajVor 6 Tage
 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 6 Tage
  • Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor 4 Tage
 • Zemra ju kendoft

  Donika BibajDonika BibajVor 6 Tage
 • O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏

  Rabishe DragjoshiRabishe DragjoshiVor 6 Tage
 • Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩

  Aferdita LikaAferdita LikaVor 6 Tage
  • Adem Ramadanit pra nje Ilahi

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 6 Tage
 • Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥

  bofooit gojobofooit gojoVor 7 Tage
 • 😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭

  Sh PcSh PcVor 7 Tage
  • ne Lule xhenetit 🙏🙏

   bofooit gojobofooit gojoVor 5 Tage
 • Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭

  tina nesatina nesaVor 7 Tage
 • 😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭

  Sevdije CerkiniSevdije CerkiniVor 7 Tage
 • Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽

  geni ineggeni inegVor 7 Tage
  • 👌🏻

   bofooit gojobofooit gojoVor 7 Tage
 • Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏

  soinu foigsoinu foigVor 7 Tage
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭

  Shkodra ShkodraShkodra ShkodraVor 8 Tage
 • Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀

  hen kohen koVor 8 Tage
 • Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.

  Brother CletusBrother CletusVor 8 Tage
  • ja es ist albanisch

   Arben KrasniqiArben KrasniqiVor 6 Tage
  • 😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

   soinu foigsoinu foigVor 7 Tage
 • Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻

  Arifaj ArbenArifaj ArbenVor 8 Tage
 • Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭

  Azi jusufiAzi jusufiVor 8 Tage
  • 😥😥

   hen kohen koVor 8 Tage
 • Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲

  Hirmize Qazimi VeljijiHirmize Qazimi VeljijiVor 8 Tage
 • Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli

  erjon nelajerjon nelajVor 8 Tage
 • 💗💗

  Merita ShalaMerita ShalaVor 9 Tage
 • Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi

  Bihi NeliBihi NeliVor 9 Tage
 • Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️

  Ptao TomPtao TomVor 9 Tage
 • Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.

  edcvgftyu tgbhujiedcvgftyu tgbhujiVor 9 Tage
 • Warum ist das in den deutschen trends 😂❤

  mitro vicamitro vicaVor 10 Tage
 • 👌🏻

  Marek BaszyńskiMarek BaszyńskiVor 10 Tage
  • O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

   Ptao TomPtao TomVor 9 Tage
 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  minij hooiminij hooiVor 10 Tage
  • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

   Ptao TomPtao TomVor 8 Tage
 • Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭

  bellaz bellazbellaz bellazVor 10 Tage
 • Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  senni bgonsenni bgonVor 11 Tage
  • Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

   minij hooiminij hooiVor 10 Tage
 • 😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍

  Kadrolli EliasKadrolli EliasVor 11 Tage
 • Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥

  Mevlyde KastratiMevlyde KastratiVor 11 Tage
 • 😥😥

  Fatmir TahiriFatmir TahiriVor 11 Tage
 • O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭

  cqvio dolicqvio doliVor 11 Tage
  • Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

   senni bgonsenni bgonVor 11 Tage
 • Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️

  Mirvete HoxhaMirvete HoxhaVor 11 Tage
 • 😪😪😪🤤

  Afrim NuhijaAfrim NuhijaVor 11 Tage
 • Oh mama jem! 😣

  Thee GirllThee GirllVor 11 Tage
 • Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲

  yuitr loingyuitr loingVor 11 Tage
  • Ah Nan,Nan

   cqvio dolicqvio doliVor 11 Tage
 • A tka lodh pleqnia

  Elfet NamniElfet NamniVor 11 Tage
 • Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢

  Kaferi KaferiKaferi KaferiVor 11 Tage
 • O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng

  abcabcVor 11 Tage
 • 🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭

  butti fdftbutti fdftVor 12 Tage
  • Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.

   yuitr loingyuitr loingVor 11 Tage
 • Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢

  Bla BlaBla BlaVor 12 Tage
 • Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤

  Ali GashiAli GashiVor 12 Tage
 • Suksese bukur shumm Motrat Mustafa

  DugiJaguarLataDugiJaguarLataVor 12 Tage
 • ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥

  Mehmet SelmanajMehmet SelmanajVor 12 Tage
  • Nana zemren ta kall

   butti fdftbutti fdftVor 12 Tage
 • 😘😇😘😘😘

  Baftije Miftrari8Baftije Miftrari8Vor 12 Tage
 • Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜

  Qefsere AliliQefsere AliliVor 12 Tage
 • Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲

  Pendije UseiniPendije UseiniVor 12 Tage
 • Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

  nijuo joingnijuo joingVor 12 Tage
 • Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni

  Nexhi ShiniNexhi ShiniVor 12 Tage
 • Ah Nan,Nan

  lyricsmusiklyricsmusikVor 12 Tage
 • 😍😍

  Anisa GashiAnisa GashiVor 12 Tage
 • Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲

  Fetije AlilajFetije AlilajVor 12 Tage
  • Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰

   nijuo joingnijuo joingVor 12 Tage
 • Barvo Kosova❤❤❤

  Baki BerisaBaki BerisaVor 12 Tage
 • Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.

  Mentor ArifiMentor ArifiVor 12 Tage
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Fiona DinajFiona DinajVor 12 Tage
 • O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱

  dolimi jotoodolimi jotooVor 12 Tage
 • Ju knoft zemra

  Defrim HallaciDefrim HallaciVor 12 Tage
 • Nana zemren ta kall

  Defrim HallaciDefrim HallaciVor 12 Tage
 • Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur

  Ela ASEla ASVor 12 Tage
 • مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي

  شنو حالكشنو حالكVor 12 Tage
  • Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

   dolimi jotoodolimi jotooVor 12 Tage
 • ))

  Milazim BajrajMilazim BajrajVor 12 Tage
 • 😥😥♥️

  Mira QenaniMira QenaniVor 12 Tage
 • O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷

  Indrit FrrokuIndrit FrrokuVor 13 Tage
  • Ju falt zoti jet e shendet bilbilat e kosoves se me keni prek ne zemer fjal per fjal ju knoft zemra

   hen kohen koVor Tag
 • Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊

  toijg avnnrtoijg avnnrVor 13 Tage
 • ❤❤😥

  Gona GonaGona GonaVor 13 Tage
 • Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲

  Zelfie FetahajZelfie FetahajVor 13 Tage
 • me mungon shum nana❤ ime😥

  sanije gergurisanije gerguriVor 13 Tage
 • Mamma TivogliobeneMamma TivogliobeneVor 13 Tage
  • Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

   toijg avnnrtoijg avnnrVor 13 Tage
 • O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻

  iphone Sonyiphone SonyVor 13 Tage
 • Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan

  adn braadn braVor 13 Tage
 • Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤

  Shengjyle BeqiriShengjyle BeqiriVor 13 Tage
 • Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎

  Marianne GrafMarianne GrafVor 13 Tage
  • Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye

   Arben KrasniqiArben KrasniqiVor 13 Tage
 • Ju lumt 👏👏jeni💫💫

  besimebesimeVor 13 Tage
 • Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von

  Lotet EmiLotet EmiVor 13 Tage
 • .ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir

  Love peaceLove peaceVor 13 Tage
 • jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏

  lina linalina linaVor 13 Tage
 • Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami

  Liljana AbdullahiLiljana AbdullahiVor 13 Tage
 • Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni

  Mahije MorinaMahije MorinaVor 14 Tage
 • Ni geng e dhimsur 😰😰

  Azbie JusufiAzbie JusufiVor 14 Tage
 • 😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧

  Albert HyseniAlbert HyseniVor 14 Tage
 • O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.

  bardhec Ukabardhec UkaVor 14 Tage
 • Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲

  tefo stefo sVor 14 Tage
 • E lum nana qe ju ka o na keni semu me ket kangen

  Valmir ShalaValmir ShalaVor 14 Tage
 • AIIah 🤲🏻😍🤲🏻

  Mirianda BerajMirianda BerajVor 14 Tage
 • Ju lumt nje kag ne shum vler🕋🕋💒💒💒❤️❤️❤️💙💙

  Rukman BerishaRukman BerishaVor 14 Tage