Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Video herunterladen

Aufrufe
2,040,344

KOMMENTARE

 • Ju gzoft 🙏🙏Zoti gjith jeten Ska dashuri mate madhe se sa Dashurija e Gjyshit et Gjyshes 🙏

  Vjollca PaliVjollca PaliVor 17 Stunden
 • Valla ju lumt te dyve veq vaxhdoni♥️♥️🙏🙏🙏🙏

  Dashurie NezirajDashurie NezirajVor 17 Stunden
 • Ju lumt ju lumt gzim mat madh skam pas sikur jam ba gjyshe vetem vazhdoni pershendethe nga brukseli

  Ajse FejzulaAjse FejzulaVor Tag
 • Gjethmon Gold ag na knaq zemrat

  Lenaaa CekuuLenaaa CekuuVor Tag
 • Sukseset mos ju nalshin kurr ♥️♥️

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor Tag
 • Ju lumte goja jeni te mrekullushemmmm 🌹🌹🌹🌷🌷🌺🌺🌸🌸🌸🌸👸👸👸👸♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌞🌞🌞🌞👌👌👌👌

  Lucie MyftariLucie MyftariVor Tag
 • Shum tmir jini Veq sukses 👍🏻❤️

  Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 2 Tage
 • 😂😂😂💋💋💋🌹🌹🌹

  Vilson HoxhaVilson HoxhaVor 2 Tage
 • ❤️❤️❤️❤️❤️

  Arber T....Arber T....Vor 3 Tage
  • Goja julumt ozot

   Ask to seduce MissAsk to seduce MissVor Tag
 • Ju knoft zemra gjithmon jeni te vecant.👏👏

  Flamur AvdiajFlamur AvdiajVor 3 Tage
 • Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏

  xrrxy vvoixrrxy vvoiVor 4 Tage
  • ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess... te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideVor 2 Tage
 • Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹

  Mesa MesaMesa MesaVor 4 Tage
 • o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤

  Papare FreePapare FreeVor 4 Tage
 • Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟

  Aferdita MerovciAferdita MerovciVor 4 Tage
  • Доброго дня.

   xrrxy vvoixrrxy vvoiVor 4 Tage
 • Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

  CassieCassieVor 4 Tage
 • Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘

  Gina MetaGina MetaVor 5 Tage
 • 👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊

  Zemrie AhmetajZemrie AhmetajVor 5 Tage
 • Mir et

  Edison ZarajEdison ZarajVor 5 Tage
 • Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.

  Emily AnEmily AnVor 5 Tage
  • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

   CassieCassieVor 4 Tage
 • Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕

  Nderim HajdariNderim HajdariVor 6 Tage
 • Ju lumt goja po mir po knoni

  Kumrije VeliqKumrije VeliqVor 6 Tage
 • Qe hiti veror 🔥🔥🔥

  bowen voowybowen voowyVor 6 Tage
 • Goja julumt ozot

  Izet MuhadriIzet MuhadriVor 6 Tage
  • Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

   Emily AnEmily AnVor 5 Tage
 • Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit

  Fatmire ArifiFatmire ArifiVor 6 Tage
 • *ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time

  life is beautifullife is beautifulVor 8 Tage
 • Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏

  Entela BelulajEntela BelulajVor 8 Tage
  • ❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤

   Miraxh MiraxhMiraxh MiraxhVor 6 Tage
 • Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

  zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 8 Tage
  • life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g

   bowen voowybowen voowyVor 6 Tage
 • Gjitha ash tu

  Hajriz BalincaHajriz BalincaVor 8 Tage
  • Juknoft zemra dyve keng shum e mir lumet na qe ju kena

   Mesnete XhoxhajMesnete XhoxhajVor Tag
 • Доброго дня.

  Александр КузьминАлександр КузьминVor 8 Tage
 • Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur

  Hatixhe osmaniHatixhe osmaniVor 8 Tage
 • Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall

  JoannaJoannaVor 8 Tage
  • Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

   zijuiy wttuyzijuiy wttuyVor 8 Tage
 • Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.

  Entela SalkoEntela SalkoVor 8 Tage
 • ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  mirimusaj mirimusajmirimusaj mirimusajVor 9 Tage
 • c'est une farce...................hum................ratée

  abo nementabo nementVor 9 Tage
 • Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt

  minij hooiminij hooiVor 9 Tage
 • Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre

  Shkekqim HysaShkekqim HysaVor 9 Tage
 • Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️

  Lazim KoneshaLazim KoneshaVor 9 Tage
 • ju lumt

  Januz NishoriJanuz NishoriVor 9 Tage
 • ❤️😍

  gold.agfansatgold.agfansatVor 9 Tage
  • shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

   minij hooiminij hooiVor 9 Tage
 • O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️

  bofooit gojobofooit gojoVor 9 Tage
 • You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

  TheChosenTheChosenVor 10 Tage
 • Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸

  Anna StoneAnna StoneVor 10 Tage
 • Jeni super ju knoft zemra

  Klevis ShabiKlevis ShabiVor 10 Tage
  • ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

   bofooit gojobofooit gojoVor 9 Tage
 • Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰

  Recetat e Nurajes - Gatime InternacionaleRecetat e Nurajes - Gatime InternacionaleVor 10 Tage
 • Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤

  Ida KoleciIda KoleciVor 10 Tage
 • Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme

  Gjoka hide🤩🤩Gjoka hide🤩🤩Vor 10 Tage
 • Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall

  Fatime ShehuFatime ShehuVor 10 Tage
 • Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra

  Kumrije VeliqKumrije VeliqVor 10 Tage
 • 👑👑💖💖💎💎

  Lodi HidriLodi HidriVor 10 Tage
 • Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes

  Kristian PrendiKristian PrendiVor 10 Tage
 • shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit

  Ajshe Gashi-CocajAjshe Gashi-CocajVor 10 Tage
 • O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess

  Valbona salihuValbona salihuVor 10 Tage
 • Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏

  Ptao TomPtao TomVor 10 Tage
 • PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏

  Bujar SinaniBujar SinaniVor 11 Tage
 • Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  Atid ItarbaAtid ItarbaVor 11 Tage
 • ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .

  Drita ademajDrita ademajVor 11 Tage
 • Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.

  Gerta KacaGerta KacaVor 11 Tage
  • Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

   Ptao TomPtao TomVor 10 Tage
 • Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum

  Nana SGNana SGVor 11 Tage
 • Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤

  JoselyJoselyVor 11 Tage
 • Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon

  Felleze LamceFelleze LamceVor 11 Tage
 • deflow.info/heat/mZ7dnpuwjZh6zsU/video.html

  Shashi GoudShashi GoudVor 11 Tage
 • Shume bukur

  Ndoc BrulajNdoc BrulajVor 11 Tage
 • Super keng

  Selime MecoSelime MecoVor 11 Tage
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  Dorina ShalaDorina ShalaVor 11 Tage
 • Bukur shumm❤❤

  Dorina ShalaDorina ShalaVor 11 Tage
 • Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭

  elieliVor 11 Tage
 • Api

  Shqipe LamiShqipe LamiVor 11 Tage
 • N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte

  Silvana KumeSilvana KumeVor 11 Tage
 • Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi

  Lumturi XhutiLumturi XhutiVor 11 Tage
 • Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄

  Xy PrXy PrVor 11 Tage
 • ❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤

  cqvio dolicqvio doliVor 12 Tage
 • Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐

  DugiJaguarLataDugiJaguarLataVor 12 Tage
 • Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏

  Arjon SokolajArjon SokolajVor 12 Tage
 • Qe hiti veror 🔥🔥🔥

  Besart MiftariBesart MiftariVor 12 Tage
 • 💞

  Fiqirete SadeFiqirete SadeVor 12 Tage
  • ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   cqvio dolicqvio doliVor 12 Tage
 • Bravo super keng ju knoft zemra

  Blerta HasajBlerta HasajVor 12 Tage
 • Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge

  Fatjon NdrecaFatjon NdrecaVor 12 Tage
 • Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤

  Hoxha MimozaHoxha MimozaVor 12 Tage
 • O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖

  senni bgonsenni bgonVor 12 Tage
  • you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ

   xrrxy vvoixrrxy vvoiVor 3 Tage
 • JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱

  Duk GorajDuk GorajVor 12 Tage
  • Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏

   xrrxy vvoixrrxy vvoiVor 3 Tage
 • 🤍🤍

  Vincenzo BajraktariVincenzo BajraktariVor 12 Tage
 • Kenge mrekulli👑🌟

  Rabie IvzikuRabie IvzikuVor 12 Tage
 • Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚

  Rifat ZarajRifat ZarajVor 12 Tage
  • Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

   senni bgonsenni bgonVor 12 Tage
 • Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88

  Zekije KabashiZekije KabashiVor 12 Tage
 • Ju lu..mt

  Hateme ShabaniHateme ShabaniVor 12 Tage
 • Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Jeni XhametaJeni XhametaVor 12 Tage
  • shum e bukur kenga❤❤

   Kamenica QameriKamenica QameriVor 11 Tage
 • U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi

  T RT RVor 12 Tage
 • Ju knoft zemra.

  Haxhere SylaHaxhere SylaVor 12 Tage
 • ♥️♥️

  Faton ArifiFaton ArifiVor 12 Tage
 • Ju knoft zemra💕

  nijuo joingnijuo joingVor 12 Tage
 • Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺

  Naije DemajNaije DemajVor 13 Tage
 • Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱

  annag coclannag coclVor 13 Tage
 • Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Kimete BalliuKimete BalliuVor 13 Tage
  • Ju knoft zemra ❤️🇦🇱

   nijuo joingnijuo joingVor 12 Tage
 • Qetesi shpirti jeni

  Skender CurriSkender CurriVor 13 Tage
 • Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng

  Dean SefaDean SefaVor 13 Tage
 • 💖🙏🇦🇱

  VloraVloraVor 13 Tage
  • zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏

   annag coclannag coclVor 13 Tage
 • Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏

  Sabrije ZekajSabrije ZekajVor 13 Tage
 • shum ja ke qellu me ket keng urime

  Hasime AhmetiHasime AhmetiVor 13 Tage
 • Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻

  Jeton SelmaniJeton SelmaniVor 13 Tage
 • Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️

  Bukurie Ferati-ZeqiriBukurie Ferati-ZeqiriVor 13 Tage
  • Rrnofshi gjith mon o bylbyla

   Selver RamnabajaSelver RamnabajaVor 2 Tage